Cigerci Ahmet

SMS
3.8
16 votes
  • Share on Twitter
  • Share on Facebook
Your Rating
Rating: 3.8/5 (16 votes)
Phone number
Not Available

Location
Cigerci Ahmet Mustafa Kemal Pasa, Eskisehir, Turkey address
Mustafa Kemal Pasa, Eskisehir
Cigerci Ahmet address, Cigerci Ahmet location
Get Directions

Cuisines served in Cigerci Ahmet, Eskisehir Turkey

Cuisines

Cigerci Ahmet info

Highlights
No Home Delivery
Dine-In Not Available
Bar Not Available

Cigerci Ahmet, Mustafa Kemal Pasa first review by

First Review By
3 Reviews , 0 Followers
Write a review
Please write at least 140 characters about your personal experience at this restaurant. If the restaurant hosted you and is expecting this review, please mention so.

'Cigerci Ahmet, Mustafa Kemal Pasa' Reviews

https://www.zomato.com/eskisehir/cigerci-ahmet-mustafa-kemal-pasa
Rated
   Her Eskişehir'e geldiğimde ismini duyduğum ama gitmeye fırsat bulamadığım yerdi.İznimi ailemin yanında kullanınca ailecek gittik. İçerde şark havası var ve gün boyu bitmeyen canlı müzik.Daha sipariş vermeden gelen ikramlar gözünüzü doyuruyor.Ankaradaki Aspavaları ikram konusunda başarılı derken burası onlardanda başarılı çıktı.Kardeşim tavuk şiş söyledi bizde ciğer şiş söyledik.Porsiyonlarda gayet başarılı 4. Şişten sonra lavaşları tabak gibi kullandım.Fiyatlarda gayet normal.Eskişehir'e gelince mutlaka uğranması gerekiyor bence.Ha bide çok kalabalık oluyor sıra beklemeyi göze alarak gidin !!!

https://www.zomato.com/eskisehir/cigerci-ahmet-mustafa-kemal-pasa
Rated
   Okuduklarim üzerine akşam yemeği tercihimi buradan yana kullandım. Tabi iftara gelmiş olmam hizmet ve yiyecek kalitesini etkilemiştir. Fakat herşeyden tatma fırsatı buldum. Ciğer şis güzel, mekanın ismine yakışiyor. Harran usulü tavuk şiş lokum gibi, lezzetli bir şey. Çok tavuk şiş yemem ama burada yenir. Kuzu şis de güzeldi. Tatli- Acı Soğan a bayıldım; tahminen içindeki nar ekşisi beni cezbetti. Çiğ köfte vasattı. Tas içerisinde gelen ayran da güzeldi. Mekan çok otantik, ama yazın dışarıda oturun, içerisi cehennem gibi sıcaktı. Gelelim fiyata... Fiyat hiçbirşey resmen. Saydığım şeyler toplam 25 TL. Ki sofrada içli köfte ve mercimek çorbası da vardı. Fiyat performansından ötürü yarım puan daha veriyorum.
https://www.zomato.com/eskisehir/cigerci-ahmet-mustafa-kemal-pasa
Rated
   Ciğerci Ahmet'e ilk gittiğimde karnım tok olduğu için sadece künefe yiyebilmiştim. Ama masalara giden ciğer şişleri görünce, Eskişehire bir daha gittiğimde buraya uğramayı kafama koymuştum ☺️ Mekan bir kere çok otantik, tam olarak ruhu var denilebilecek bir yer, sürekli canlı müzik var, tabii ki o da mekanin ruhuna uygun olarak türkü söylüyor ? Tam bir sülale şirketi sanki, servis yapandan siparis alana kadar herkes akraba gibi, zaten mekan sahibini de şişleri dağıtırken, eşini gelenleri karşılarken görebiliyorsunuz. Bu yuzden de çok samimi ve güleryüzlü hizmet alıyorsun. Gider gitmez zaten masayi mezelerle donatıyorlar. Mezelerden; ezme lezzetliydi, çiğ köfte guzeldi, içli köfteyi maalesef hic beğenmedim hamuru kalin ve ici kuruydu, çoban salata, roka-nane-maydanoz tabağı, tatli/ekşi soslu soğan söğüş değişik bir tat ama bana çok tatlı geldi, sumakli soğan söğüş ve közde soğan kirmizi biber... read more
Go exploring!
Download the Zomato app and discover great restaurants around on-the-go!

Or let us text you a download link
Zomato Spoonback
Cigerci Ahmet Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato
Add a blog post ›
ADVERTISEMENT