Angel Salacak

SMS
3.4
Based on votes 18
  • Share on Twitter
  • Share on Facebook
Your Rating
Rating: 3.4/5 (18 votes)
Phone number
0216 5530426
05309364238
Location
Angel Salacak Salacak, Istanbul, Turkey address
Salacak Mahallesi, Şemsi Paşa Sahil Yolu, Öğdül Sokak, No 46 Üsküdar, İstanbul
Angel Salacak address, Angel Salacak location
Get Directions

Cuisines served in Angel Salacak, İstanbul Turkey

Cuisines

Angel Salacak, Salacak timings

Opening hours
(See more +)
Today
12:00 to 24:00Open
Mon
12:00 to 24:00
Tue
12:00 to 24:00
Wed
12:00 to 24:00
Thu
12:00 to 24:00
Fri
12:00 to 24:00
Sat
12:00 to 24:00
Sun
12:00 to 24:00

Angel Salacak info

Highlights
No Home Delivery
Dine-In Available
Serves Alcohol
Air Conditioned
Wifi Available
Outdoor Seating
Seaside
Meal Coupon

Angel Salacak, Salacak first review by

First Review By
44 Reviews , 20 Followers

Cost and prices at Angel Salacak, İstanbul Turkey

Angel Salacak, Salacak
Cost 
130 TL for two people (approx.) with alcohol
Payment options at Angel Salacak Cash, Cards and Meal Coupons accepted
Write a review
Please write at least 140 characters about your personal experience at this restaurant. If the restaurant hosted you and is expecting this review, please mention so.

'Angel Salacak, Salacak' Reviews

https://www.zomato.com/istanbul/angel-salacak-1-salacak-istanbul
Rated
  
Kardeşim Kanada da yasiyor ve Türkiye ye 2 senedir gelmedi. Doğup büyüdüğümüz yer olan Uskudar da sahil de arabamızi park edip sahil de yürüyüş yapmak istedik. Kardeşim tuvalet ihtiyacı olduğunu söyleyince park ettiğimiz yerin karşısında bulunan restauranta uğramasını söyledim. Kardeşim gitti. 5 dakika sonra telefonum çaldı. Telefonda kardeşim restaurant kapısında bulunan garsonun değerli tuvaletlerini müşteri dışında kullandirmadiklarini ve ileride doğru düzgün tarif etmediği bir yerde tuvalet bulunduğunu söyleyerek kardeşimi geri çevirdiklerini ve tarif edilen yeri uzun süre aradıktan sonra uzak bir mesafede bulunan camiye gittiğini söylediğinde beynimden vurulmuş döndüm. Ardından restauranta yöneldim ve bu olayın ne kadar saçma olduğunu açıklamaya çalıştım ama garson bey anlamak istemedi içeri girip kasadaki beyle konuştuğum çok şaşırdı. Bu sırada garson bey yanıma koşarak geldi ve... read more
https://www.zomato.com/istanbul/angel-salacak-1-salacak-istanbul
Rated
  
Üsküdar'da gidilip is toplantisi yapilabilecek ender yerlerden. Iyi bir balikçi. Personel egitimli ve bakimli. Elbette fiyat olarak da lezzet olarak da çok iyi alternatifleri var ancak Üsküdar'da gidilebilecek en iyi yerlerden diyebilirim. Meyvalari çok pahali hiç istemeyin daha iyi. Yemegnizin bitiminde sinirsiz olarak çay kahve ikram ediyorlar ve çaylari da kahveleri de çok lezzetli...
https://www.zomato.com/istanbul/angel-salacak-1-salacak-istanbul
Rated
  
Servis ve manzara çok iyi ama balik ve meze porsiyonlari küçük. Hele ki meyve tabaklarina -ki biz bir meyve isterken üç ayri tabak getirip ayri fiyat yazmislar!- balik kadar fiyat biçmisler. Gidecekseniz meyve istemeyin!
https://www.zomato.com/istanbul/angel-salacak-1-salacak-istanbul
Rated
  
Angel - Üsküdar'in eski ve vazgeçilmez nezih restaurantlarindan biri. 1999 depreminin oldugu gece buradaydim her gittigimde aklima o gün gelsede yillardir kalitesini ve tadini degistirmedi. Emegi olan herkese tesekkürler.
https://www.zomato.com/istanbul/angel-salacak-1-salacak-istanbul
Rated
  
Kaliteli balik - Bu mekanin turistik olmasinda büyük katkisi olan babamin sayesinde, balik sevmememe ragmen gidip memnun kaldigim ender balik restoranlarindan olan Angel, Salacak'ta bir apartmanin alt katina yakismayacak kadar kaliteli bir yer oldugunu düsünüyorum. Kalabalik turist gruplariyla gitmemize ragmen servis hiç aksamiyor. Buranin spesiyali, tekerlekli tepside gelen sekerden yapilmis isikli dag gibi tatlisi akillara kazinir nitelikte. Mutlaka görmeli ve yemelisiniz.
Load More 1