Next

Filizler Köftecisi

SMS
3.9
382 votes
  • Share on Twitter
  • Share on Facebook
Your Rating
Rating: 3.9/5 (382 votes)
0216 3420000
Filizler Köftecisi Salacak, Istanbul, Turkey address
Salacak Mahallesi, Üsküdar Harem Sahil Yolu, No 61, Üsküdar, İstanbul
Filizler Köftecisi address, Filizler Köftecisi location
Get Directions
Featured in Seaside and Bosphorus Collection

Cuisines served in Filizler Köftecisi, İstanbul Turkey

Kız Kulesi manzarası

Filizler Köftecisi, Salacak timings

(See more +)
Today
08:00 to 23:00Open
Mon
08:00 to 23:00
Tue
08:00 to 23:00
Wed
08:00 to 23:00
Thu
08:00 to 23:00
Fri
08:00 to 23:00
Sat
08:00 to 23:00
Sun
08:00 to 23:00

Filizler Köftecisi info

Home Delivery
Dine-In Available
Bar Not Available
Air Conditioned
Wifi Available
Outdoor Seating
Seaside
Breakfast
Meal Coupon

Filizler Köftecisi, Salacak first review by

1 Review, 0 Followers

Cost and prices at Filizler Köftecisi, İstanbul Turkey

Filizler Köftecisi, Salacak
110 TL for two people (approx.)
Payment options at Filizler Köftecisi Cash, Cards and Meal Coupons accepted

'Filizler Köftecisi, Salacak' Reviews

Write a review.
41 Reviews, 11 Followers
Rated
  
Kiz kulesine karsi kofte. Ne kadar kofte o kadar kiz kulesi hesabi. Satir koftesini begendim. Pisme dereceside guzeldi baharatlarida tadida. Kislemesini pel begenmedim desem yeridir. Cok pismis ve kuru geldi. Gelen tabakta hem elma dilim patates hemde patates puresi gelmesi ilgincti. İkram olarak gelen tursuya bayildim. Ayran hafif eksi ve guzeldi. Garsonlarin alakasindan gayet memnun kaldim. Manzaraya gore fiyatlar normal.cay ikrami yok saka gibi bir durum. Bir bardak cayda tabi ki gozumuz yok ama caya para yazmalari gercekten komik bir durum. Uzuldum.
Erkan Öz  cay ikraminin olmamasi cok kotu bir durum.
24 Reviews, 15 Followers
Rated
  
Salacakta manzara eşliğinde  köfte  yiyebilieceğiniz süper bir mekan 
2  ufaklıkla  gitmiştim  ve tesaduf   ve o gun cuzdanımı  evde unutmusum . Müdür bey gerçekten çok ilgilendi Eşim  hesap numarasıa banka yoluyla  yatırdı o gun çok utandım  ama çocuklar bazen  ne yaptıgını unutturuyor . Servis   ve hizmet gerçekten mukemmel   Tavsiye ederim .
77 Reviews, 40 Followers
Rated
  
Filizler'e her zaman olduğu gibi kalabalık bir akşamda gittik. Yine adım atılmıyor, çoluk çocuk herkes gelmiş gibi.

Manzara harika fazla söze gerek bırakmıyor. Tabii bu manzaraya bu fiyatlar iyi geliyor. Kaşarlı köfte ve steak köfte aldık. Köfteler biraz fazla yağlıydı ve steak köfte oldukça az pişmiş olarak geldi. Lezzetler ortalama sayılır yani öyle çığır açmıyor.

Bu arada garsonların neden böyle garip havalara büründüklerini anlayabilmiş değilim. Her daim kalabalık olmanız ve konumunuz bu tavırlara girmenize sebep olmamalı.
131 Reviews, 240 Followers
Rated
  
Almanyadan misafirlerimiz gelmişti dün Salacak sahilinde dolaştık ama acıkmıştık.Burada Filizler Köftenin Üsküdar şubesi var önce çok kalabalık olacağını düşünerek girip girmemekte tereddüt ettik, ama sonra girmeye karar verdik. Büyük, geniş ve ferah bir girişi var, cafe ve restoran ayrı hizmet veriyorlar. Kapıda misafir ilişkilerinden bir hanımefendi bizi müsait bir masaya yönlendirdi. Alman misafirimizi farketmiş olacak masamıza Türk-Alman-Filizler köfte bayrağı bıraktı. Hızlı şekilde sipariş verdik. 1 adet Spesyal Filizler Köfte siparişi verdik 5-6 çeşit köfte oluyormuş içinde. Köfte yanında patates püresi, bulgur ve pirinç pilavları ve turşu da getirdiler. Köftelerden sade filizler köfte ve kasap köfteyi çok beğendim diğerleri de lezzet olarak güzeldi. Spesyal köfte fiyatı 39 TL iki kişi doyar. Servis çok hızlı o kalabalığa göre. Filizler köfte Tuzladaki şubelerine Anadolu yakasında... read more
222 Reviews, 2473 Followers
Rated
  
Almanyadan misafirlerimiz gelmisti dün Salacak sahilinde dolastik ama acikmistik.Burada Filizler Köftenin Üsküdar subesi var önce çok kalabalik olacagini düsünerek girip girmemekte tereddüt ettik, ama sonra girmeye karar verdik. Büyük, genis ve ferah bir girisi var, cafe ve restoran ayri hizmet veriyorlar. Kapida misafir iliskilerinden bir hanimefendi bizi müsait bir masaya yönlendirdi. Alman misafirimizi farketmis olacak masamiza Türk-Alman-Filizler köfte bayragi birakti. Hizli sekilde siparis verdik. 1 adet Spesyal Filizler Köfte siparisi verdik 5-6 çesit köfte oluyormus içinde. Köfte yaninda patates püresi, bulgur ve pirinç pilavlari ve tursu da getirdiler. Köftelerden sade filizler köfte ve kasap köfteyi çok begendim digerleri de lezzet olarak güzeldi. Spesyal köfte fiyati 39 TL iki kisi doyar. Servis çok hizli o kalabaliga göre. Filizler köfte Tuzladaki subelerine Anadolu yakasinda oturdugum yillarda sikca giderdik. Orada... read more
Load More 104