Mekanist is now a part of Zomato
All information and content from Mekanist has been migrated to Zomato – happy eating!
If you have any queries or feedback, drop us an email at feedback@zomato.com
Remove this message
Bar

Joker Bar

SMS
3.0
49 votes
  • Share on Twitter
  • Share on Facebook
Your Rating
Rating: 3.0/5 (49 votes)
Phone number
0212 2447379
Location
Joker Bar Taksim, Istanbul, Turkey address
Hüseyinağa Mahallesi, Atıf Yılmaz Sokak, Yoğurtçu İş Merkezi, Kat 5, No 9, Beyoğlu, İstanbul
Joker Bar address, Joker Bar location
Get Directions

Cuisines served in Joker Bar, İstanbul Turkey

Cuisines
Known For
Nuri Alço shotları

Joker Bar, Taksim timings

Opening hours
(See more +)
Today
14:00 to 04:00Open
Mon
14:00 to 04:00
Tue
14:00 to 04:00
Wed
14:00 to 04:00
Thu
14:00 to 04:00
Fri
14:00 to 04:00
Sat
14:00 to 04:00
Sun
14:00 to 04:00

Joker Bar info

Highlights
No Home Delivery
Seating Available
Serves Alcohol
Air Conditioned
Wifi Available
Outdoor Seating
Nightlife

Joker Bar, Taksim first review by

First Review By
14 Reviews , 27 Followers

Cost and prices at Joker Bar, İstanbul Turkey

Joker Bar, Taksim
Cost 
50 TL for two people (approx.) with alcohol
Payment options at Joker Bar Cash and Cards accepted
Write a review
Please write at least 140 characters about your personal experience at this restaurant. If the restaurant hosted you and is expecting this review, please mention so.

'Joker Bar, Taksim' Reviews

https://www.zomato.com/istanbul/joker-bar-taksim-istanbul
Rated
  
Lise-universite tayfasinin pre drinking icin secebilecegi, taksimde NURI ALCO ickisi ile un salmis bir mekan. Ben de arkadaslarimla dagitmak istedigim bir gece burda bu ickiyi denedim. Ise yariyor! Yesil, eksimtrak bir kokteyl ve icimi cok kolay insani beklemedigi anda carpabilir.. Ancak mekan fazla salas oldugundan herkese uygun degil. Puanimi sadece nuri alco icin veriyorum uzun saatler oturmayi tercih etmem tuvaletleri de cok kotu. Daha fazla ozen gostermeleri gerek.
https://www.zomato.com/istanbul/joker-bar-taksim-istanbul
Rated
  
Cok da fazla esprisi olmayan yer. Hic cok kalabalik goremedim. Kucucuk bi balkon yapmislar insanlar zar zor sigara icmeye calisiyolar. Giderseniz nuri icin gidin. Onceden 50 tl ydi simdi 60 tl olmus 1 sisesi. Siradan bi bar gitseniz de olur gitmeseniz de. Bu puani da sirf nuri icin veriyorum
https://www.zomato.com/istanbul/joker-bar-taksim-istanbul
Rated
  
Genc arkadas grubuyla gidilesi yerlerden. Ama biraz basik olmus, 5.katta ve oldukca ufak, pek havadar degil. Joker bahcede 60tl olan nuri burada 50tl bir de. Genel olarak bakinca joker bahcede subesi kesinlikle daha iyi, en azindan acik bahcesi ile hava almak mumkun oluyor. Son olarak soylemek isterim ki sevdigim arkadaslarimla gittigim her yer bi tatli geliyo.

https://www.zomato.com/istanbul/joker-bar-taksim-istanbul
Rated
  
Taksim gecesinin devami için Joker tercih ettik.Nuri içmeden bitirilen Taksim gecesi gece degildir.Nuri gecenin cilasidir.2 mekandan sonra 3. olarak buraya geldik yine tabi kalabalik.Herkes kop kop kafalar güzel.Hemen yerlestik bir masaya oturmak yok.Sandalye falan da ayakta.Zaten dans etmekten oturmaya gerek olmuyor.2 sise nuri aldik.Shot shot shot.. Nurinin formülü epey karisik ama tadi çok güzel.Bir çok alkol var içinde bir kaç shot belki çarpmaz ancak siseyi içerseniz çarpar.Taksim'e gelip Nuri içmeden dönülmez dedigim gibi.

-----16 Feb, 2014-----
Taksim gecesinin devami için Joker tercih ettik. Nurisiz gece olmazdi. 2 sise içtik. Daha devam edecektik fakat mekan çok kalabalikti. Dans etmeye imkan yoktu. O yüzden daha fazla kalamadik. Barmenin siseleri götürdügümdeki damla sakizli shot ikrami da gecenin tatli sürprizi idi.
https://www.zomato.com/istanbul/joker-bar-taksim-istanbul
Rated
  
Liseden beri bir şekilde ara ara gittiğim bir yer. Genel olarak yaş ortalamasının düşük olduğu ama tamamen saçmalamak için gidebileceğiniz bir yer. İçerisi iki büyük salon ve bir kaç odadan oluşmakta. Genel olarak yabancı hoplamalı zıplamalı şarkıların çaldığı ve insanların genelde ayık kalamadığı bir ortam. İstanbul piyasasında "Nuri Alço" adlı ve 50TL ye şişe haline satılan yeşil kokteyli ile tanınır. İçinde ne olduğu bilinmese de içtikten yarım saat sonra ne olduğunu anlayamadığınız bir biçimde dağılırsınız. İlk bakışta biraz "leş" bir ortam olduğu izlemine kapılsanız da ben oraya götürüp de daha eğlenmeyen bir ekip tanımıyorum. Klasik eğlenceden sıkılıp içinizden geldiği gibi saçmalamak için en iyi mekan diyebilirim. İçeride çalışanlar ve eğlenenler hiç gergin insanlar değil. Kapıdaki abiler kız erkek oranına takan tiplerden, ama oranınızı girişteki... read more
Load More 17