Kıyı Pastanesi

SMS
3.8
Based on votes 28
  • Share on Twitter
  • Share on Facebook
Your Rating
Rating: 3.8/5 (28 votes)
Phone number
0216 3063721
Location
Kıyı Pastanesi Kartal Merkez, Istanbul, Turkey address
Kordonboyu Mahallesi, Ankara Caddesi, No 52, Kartal, İstanbul
Kıyı Pastanesi address, Kıyı Pastanesi location
Get Directions

Cuisines served in Kıyı Pastanesi, İstanbul Turkey

Cuisines

Kıyı Pastanesi, Kartal Merkez timings

Opening hours
(See more +)
Today
06:00 to 24:00Open
Mon
06:00 to 24:00
Tue
06:00 to 24:00
Wed
06:00 to 24:00
Thu
06:00 to 24:00
Fri
06:00 to 24:00
Sat
06:00 to 24:00
Sun
06:00 to 24:00

Kıyı Pastanesi info

Highlights
No Home Delivery
Seating Available
Bar Not Available
Air Conditioned
Wifi Available

Kıyı Pastanesi, Kartal Merkez first review by

First Review By
44 Reviews , 20 Followers

Cost and prices at Kıyı Pastanesi, İstanbul Turkey

Kıyı Pastanesi, Kartal Merkez
Cost 
25 TL for two people (approx.)
Payment options at Kıyı Pastanesi Cash and Cards accepted
Write a review
Please write at least 140 characters about your personal experience at this restaurant. If the restaurant hosted you and is expecting this review, please mention so.

'Kıyı Pastanesi, Kartal Merkez' Reviews

https://www.zomato.com/istanbul/kiyi-pastanesi-kartal-merkez-istanbul
Rated
  
Obaa naptın diceksiniz ama üzgünüm gençler tatlılar güzel ve fiyatı gayet uygun. Hala yazı getirememislere serbetliler, yaz icin bikini diyetindekilere minik tartoletler, cikolata komasi isteyene cikolatali kocamaan eklerler ya da ici muzlu bu cikolatali pasta. Seçenekler bu şekil artıyor da artıyor. Allaaah beni tutmayın tschüs
https://www.zomato.com/istanbul/kiyi-pastanesi-kartal-merkez-istanbul
Rated
  
Ben çocukken kartalda iki Pastane vardı. Kıyı Pastanesi en büyük Pastanesi olmanın yanında o devirde günlük üretim yapan ve o gün satamadığı ürünleri ertesi güne bırakmayan ender pastanelerden birisiydi. Hala aynı özen ve kalite ile çalışmaya devam ediyorlar.
https://www.zomato.com/istanbul/kiyi-pastanesi-kartal-merkez-istanbul
Rated
  
Kartal’da lezzet şöleni denince akıllara gelen bir mekandır, Kıyı Pastanesi. Ankara Caddesi üzerinde yer alan bu mekan, 40 yılı devirmiş bir şekilde kalitesinden asla ödün vermeden, kurumsal kimliğini yıllardır koruyarak, gelmiştir, günümüze kadar, eşsiz tatlıları, pastaları, kurabiyeleri servis etmekte.

Landöşe denilen kurabiyeleri çok lezzetli denemenizi önerebilirim. Marmelat ve çikolatanın, hamur içine iyice yedirilmesi ile hazırlanan kurabiyelerin üretimine sabah erken saatlerde başlanıyor.

Mekan çalışanlarından Ramazan ‘’Günün her saati, her türlü lezzeti en taze şekilde bulunabileceğiniz bir yer burası’’ diyor. Kartal sahili doldurulmadan önce deniz kıyısında olan Kıyı Pastanesi, şüphesiz adını da bahsi geçen konumundan... read more
https://www.zomato.com/istanbul/kiyi-pastanesi-kartal-merkez-istanbul
Rated
  
Çocuklugumun pastanesi. Ürünlerin hemen hemen hepsi taze. Çizgilerini yillardir koruyorlar. Bu hem avantaj hem dezavantaj. Avantaji: 90'li yillardaki kalitenin altina düsmeden o kaliteyi koruyarak bugünlere kadar geldiler. Dezavantaji: O kalitenin üzerine çikacak kapasiteleri oldugu halde bunu yapmiyorlar. Bunu yapmalari gerek çünkü yil olmus 2013. 90'larin kalitesiyle nereye kadar devam edilebilir? Eskisi gibi rakipsiz ya da tek rakipli de degilsin. Insanlarin burayi tercih etmesindeki sebep; ya benim gibi yillarin vermis oldugu aliskanlik ya da bulundugu merkezi konum. Profiteröle gelirsek, diger rakipleri gibi pudingten bozma gerçek profiterol sosu kullanmasalarda basarili. Içinde Antep fistigi olmasi daha da lezzetli hale getiriyor. Dondurmayla bu lezzeti bir adim daha ileri götürüyor. Bu lezzet dondurmasiz 3 yildiz, dondurmayla 4... read more
https://www.zomato.com/istanbul/kiyi-pastanesi-kartal-merkez-istanbul
Rated
  
Hayatimda yedigim en kötü güllaci yememe sebep oldular. Kaymakli sekerpare diye aldigim "sey"in ne oldugunu çözemedik. Sadece sabahlari aldigimiz unlu mamuller çok çok güzel. Özellikle çekirdekli simit süper. Ama onun disindakilerden uzak durun derim.
Load More 5
Go exploring!
Download the Zomato app and discover great restaurants around on-the-go!

Or let us text you a download link
Zomato Spoonback
Kıyı Pastanesi Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato
Add a blog post ›