Delisted [?]

Neşemore

SMS
3.8
Based on votes 26
Not Available
Location
Neşemore Etiler, Istanbul, Turkey address
Etiler Mahallesi, Sekbanlar Sokak, No 59, Beşiktaş, İstanbul
Neşemore address, Neşemore location
Get Directions

Cuisines served in Neşemore, İstanbul Turkey

Known For
Rum mezeleri ve yunan müziği

Neşemore, Etiler timings

Opening hours
(See more +)
21:00 to 04:00
Mon
21:00 to 04:00
Tue
21:00 to 04:00
Wed
21:00 to 04:00
Thu
21:00 to 04:00
Fri
21:00 to 04:00
Sat
21:00 to 04:00
Sun
21:00 to 04:00

Neşemore info

Highlights
No Home Delivery
Dine-In Available
Serves Alcohol
Air Conditioned
Nightlife

Neşemore, Etiler first review by

First Review By
49 Reviews , 20999 Followers

Cost and prices at Neşemore, İstanbul Turkey

Neşemore, Etiler
Cost 
250 TL for two people (approx.) with alcohol
Payment options at Neşemore Cash and Cards accepted

'Neşemore, Etiler' Reviews

https://www.zomato.com/istanbul/neemore-etiler-istanbul
Rated
  
Eğlenmel için tavernaysa tercihiniz, Neşemore alternatiflerden biri olabilir. Mekan özellikle haftasonları yoğunluğundaki talepleri karşılamak için olsa gerek çok sıkışık bir düzene sahip. Tüm masalar diş gibi dizilmiş, aynı anda iki kişinin masa arasından geçmedi mümkün değil. Mekanda ilerleyen saatlerde Türk ve Yunan popüler müzikleri eşliğinde coşmak mümkün ama yerinizden kalkmadan. Neden derseniz , piste kadar gitmeyi başardığınızı varsaysak bile, pistte yer bulma ihtimaliniz epsilon kadar. Mezeler genel olarak başarılı, ana yemekler için aynı şeyi söylemek zor.
https://www.zomato.com/istanbul/neemore-etiler-istanbul
Rated
  
Müdavim olunası mekan. İstanbul'da görebileceğiniz diğer mekanların aksine, fix mönü olmasına rağmen tüm yemekler gerçekten çok lezzetli çünkü özenle seçilerek hazırlanıyor. Su katılmamış gerçek yunan müziği dinleyebileceğiniz ve haftasonları müzik eşliğinde sabahın ilk saatlerine kadar eğlenebileceğiniz tek mekan. Doğum günleri gibi özel günlerin de rahatça kutlanabildiği, mekanın bu konuda çok güzel hizmet ve destek verdiği, nadide bir aile işletmesi. İstanbul'un en eski yunan tavernalarından fakat kalitesini bozmak yerine günden güne yenilendi ve daha iyi hizmet vermeye devam etti. Personelin güler yüzü hızlı servisi sizi asla eksik bırakmıyor. Özel bir gece geçirmek ve çok eğlenmek isterseniz istanbulda buradan daha... read more
https://www.zomato.com/istanbul/neemore-etiler-istanbul
Rated
  
Nesemore olmus. Birkaç sene oldu gitmeyeli ama o geceki eglencemizi unutamiyorum. Yunan müziginin yani sira popüler müzik de var. Hem de canli performans. Kebap yedik, fena degildi ama ortam samimi, neseli ve çok eglenceliydi. Tavernaya yakisir tabaklarin kirildigi, sirtaki yapildigi çok eglenceli bir yer.
https://www.zomato.com/istanbul/neemore-etiler-istanbul
Rated
  
Neseli geceler... - Güzel müzik, güzel yemek, güleryüzlü hizmet, çok basarili buldum... Yunan müziginin yani sira popüler müzik de var. Canli canli dinleyebileceginiz, bagira bagira sarkilara eslik edeceginiz, samimi, neseli, eglenceli bir mekan. Özellikle dogum günü kutlamalari için ideal. Bol bol da tabak kirabilir ve sirtaki yeteneklerinizi pistte sergileyebilirsiniz:) E hadi iyi eglenceler:))
https://www.zomato.com/istanbul/neemore-etiler-istanbul
Rated
  
Neseli bir yer adi gibi - Geçtigimiz yil sirketçe düzenlemis oldugumuz yilbasi eglencesini bu mekanda gerçeklestirmistik. Açikçasi farkli tarzlarda çaldiklari için epey de eglenmistik. Bizim grubumuz kalabalik ve eglenmeyi de seven bireylerden olustugu için çok çabuk havaya girdik. Yemekleri o kadar iyi degildi, mezeleri güzeldi yalniz, bir de mekan biraz basik, belki dekorasyon biraz degistirilebilir.
Load More 3