Next

Tarihi Odabaşı Çiğbörekçisi

SMS
4.2
Based on votes 43
  • Share on Twitter
  • Share on Facebook
Your Rating
Rating: 4.2/5 (43 votes)
0212 6328786
Tarihi Odabaşı Çiğbörekçisi Çapa, Istanbul, Turkey address
Çapa Mahallesi, Mevlanakapı Caddesi, No 125/B, Fatih, İstanbul
Tarihi Odabaşı Çiğbörekçisi address, Tarihi Odabaşı Çiğbörekçisi location
Get Directions

Cuisines served in Tarihi Odabaşı Çiğbörekçisi, İstanbul Turkey

Tarihi Odabaşı Çiğbörekçisi, Çapa timings

(See more +)
Today
08:30 to 20:00
Mon
08:30 to 20:00
Tue
08:30 to 20:00
Wed
08:30 to 20:00
Thu
08:30 to 20:00
Fri
08:30 to 20:00
Sat
08:30 to 20:00
Sun
08:30 to 20:00

Tarihi Odabaşı Çiğbörekçisi info

No Home Delivery
Dine-In Not Available
Bar Not Available

Tarihi Odabaşı Çiğbörekçisi, Çapa first review by

197 Reviews, 45 Followers

Cost and prices at Tarihi Odabaşı Çiğbörekçisi, İstanbul Turkey

Tarihi Odabaşı Çiğbörekçisi, Çapa
15 TL for two people (approx.)
Payment options at Tarihi Odabaşı Çiğbörekçisi Cash only

'Tarihi Odabaşı Çiğbörekçisi, Çapa' Reviews

Write a review.
48 Reviews, 13 Followers
Rated
  
Ara sokakta tam öğrenci mekanı sayılabilecek bir yer, fiyat zaten makul normal insan 4-5 tane yer. Yağı ağırlaşmamış bazı yerlerde günlerce aynı yağı kullanıyorlar, Burada şeffaf bir yağ var. Geldiğinde dikkat edin, yağdan aldıkları gibi geldiği için sıcak oluyor. Çapa taraflarındaysanız bir uğrayın derim
24 Reviews, 109 Followers
Rated
  
Çapaya yakın bu mekanı bulmak çok kolay olmayabilir. Odabaşı camisini geçince bir 50m daha yürüyorsunuz. Mekan küçük. İçeride 3 masa var. Çiğböreği porsiyon olarak değil adet olarak sipariş veriyorsunuz. Ben 4 tane söyledim. 5-6 da rahat yenirmiş :). Eskişehirde'de çiğbörek deneme fırsatım birkaç defa oldu. Oradan da referans alarak son derece başarılı olduğunu söyleyebilirim. Yanında verdikleri ayran eski usul depozitolu şişelerde ve belli ki yoğurttan yapılıyor. Hafif ekşimsiliğinden bu sonuca vardım. Eğer giderseniz mutlaka ayran içmenizi tavsiye ederim.
103 Reviews, 104 Followers
Rated
  
Odabaşı Çiğ börekçisi Şehremini de küçük bir dükkan, içeride baba-oğul birlikte çalışıyor nesilden nesile geçmiş Tatar bir aile.çiğ Böreğin tadını anlatmayacam şöyle bir tarif vericem, tatmak için gittiğim de 2 tane yedim eğer hızlıca ordan çıkmasaydım 12 tane daha yerdim.böreği böldüğünüzde Çiğ olarak hazırlanan malzemenin leziz suyunun aktığı görebiliyorsunuz.hamurun kıvamına mükemmel.ne kıtır ne de çok gevşek.mutlaka denenmesi gereken enfes bir lezzet.
Çiğ Börek = 2 tl
171 Reviews, 3814 Followers
Rated
  
börekleri güzel ama bana göre istanbulun en iyisi diil.Ben hamuru daha puf puf citir çi börek sevenlerdenim.Içerisi hakkinda fazla yorum yapamicam çünkü içeriye girmedim.içerisinin fotolarini Ozan çekti.Açikcasi biraz çekindim çünkü mahalle kahvesi gibi içerisi sirf beylerle doluydu.Bana göre ortalama bir lezzetti.Açikcasi çi börek için taa buralara gelmem diye düsünüyorum.Fiyatlar uygun.
— with Ozan Cicek
Mcant  Resimde gördügüm orda bile makinada açiyorlar nerde Yalikavak'ta Çökertme'de elde açilan veya Eskisehir Çi börek evindeki..
Rated
  
Hani derler ya on numara lezzet,iste burasi icin soylenmis sanirim.eskisehirde yedim o,meshur yerde afini hatirlamiyorum.Zaten iyi olsaydi akilda kalirdi.Burasi oradan kat kat iyi.fiyatlar makul.cig borek olmayan cig boregin tanesini 6-7 liraya satan yerler varken bedava .
Load More 9