Bizim Lokanta

SMS
4.0
Based on votes 17
  • Share on Twitter
  • Share on Facebook
Your Rating
Rating: 4.0/5 (17 votes)
Phone number
0232 4844279
Location
Bizim Lokanta Kemeralti, Izmir, Turkey address
911 Sok. No:4
Bizim Lokanta address, Bizim Lokanta location
Get Directions

Cuisines served in Bizim Lokanta, Izmir Turkey

Cuisines

Bizim Lokanta info

Highlights
No Home Delivery
Dine-In Available
Bar Not Available
Meal Coupon
Private Parking

Bizim Lokanta, Kemeralti first review by

First Review By
25 Reviews , 22 Followers
Write a review
Please write at least 140 characters about your personal experience at this restaurant. If the restaurant hosted you and is expecting this review, please mention so.

'Bizim Lokanta, Kemeralti' Reviews

https://www.zomato.com/izmir/bizim-lokanta-kemeralti
Rated
   İster öğle arasında karnınızı doyurun ister gurmeyim iddiasıyla lezzet avına çıkın... Ne olursa olsun mutlaka yemek yemeniz gereken bir yer. Günlük menüsüyle lezzetli ve taze Ege yemekleri sunan mekan avlu/bahçe havasındaki dış mekanıyla havadar bir yer. Özellikle günü olduğunda ördek çorbasını ve haşlama kokoreçini denemeniz gerek. Pişman olmayacaksınız.
https://www.zomato.com/izmir/bizim-lokanta-kemeralti
Rated
   Ufak olmasına karşın, lezzetleri büyük bir esnaf lokantası . kemeraltina yolunuz düşerse muhakkak gitmelisiniz . nohutlu işkembe ve zeytin yagli tabagı bu lezzetler ikisi...
https://www.zomato.com/izmir/bizim-lokanta-kemeralti
Rated
   Ev yemeklerinin gizli mabedi. Eger yolunuz kemeraltina düşerse ve şansınız varsa o gun balık corba varsa hic kaçırmayın. Yerini bulamazsaniz navigasyonu kullanin ve mutlaka bulun :) zeytinyaglilari da ihmal etmeyin. Mekan salaş ve temiz. Fiyatlari makul. Afiyet olsun
https://www.zomato.com/izmir/bizim-lokanta-kemeralti
Rated
   Siz hiç esnaf lokantasında sıra beklediniz mi? Burada beklemek şart hatta iki arkadaş aynı masada oturamayabilirsiniz;) ama değer yemekler çok lezzetli. Burada balık çorbası içmediyseniz balık çorbası içtim demeyin.

yiyomfoodblogger.com
Mcant  Hahah sayende bekledik bizde orada:))
https://www.zomato.com/izmir/bizim-lokanta-kemeralti
Rated
   Iste gerçek bir esnaf lokantasi buna derim; ögle vakti tiklim tiklim küçük salonda giriste dizili tepsilerden hizla tabaklari dolduran asçi kosusturan garsonlar masada biber tursusu, taze sivri biber ve iri kesilmis ekmekler..
Izmirli Yiyomfoodblogger Arda'nin tavsiyesiyle geldik, günün çorbasi balik çorbasiymis tam bir balikçi çorbasi basit fakat müthis lezzetli dereotu ve kirmizi tane biberler inanilmis lezzet vermis..
Sonrasinda karisik sebze tabagi, mantarli tavuk yedik her ikiside çok lezzetliydi..

kangurular.com
Alper...  Kemer 6 Balik Evi'de cok degismis, 2009 senesinde kesfettigim halinden eser yok. Latin, jazz, soul, blues calan entellektuel balikcidir.
KanGurular KanGurular  Aaaa tesadüf buymus demek?? Sizde Bizim Mutfak Lokantasini yazin ben yazmadan önce??
KanGurular KanGurular  Evet balikçiyi gördüm tiklim tiklim doluydu gelecek sefere artik..
https://www.zomato.com/izmir/bizim-lokanta-kemeralti
Rated
   Izmir'in en iyi esnaf lokantalarindan biri firsat yaratmaya çalisiyorum gelmek için. Kapida sira beklemek gerekebiliyor. Mantarli tavuk yine muhtesemdi, pilavi daha iyi yapabilirler diye düsünüyorum da hep kasada duran teyze bugün neden yoktu ki? Pilav ve tavuk yemegi 10 lira.

-----29 Oct, 2014-----
Insanlarin önünde sabirla sira bekledigi, sira kendilerine gelince istedikleri masaya degil bosalan sandalyeye, çogu zaman da, birlikte geldikleri arkadaslarindan ayri oturduklari ve yemek biter bitmez de kalkmalarinin beklendigi bir yer Bizim Lokanta. Çevre esnafi elbette bu duruma yemeklerin lezzeti ve uygun fiyatlar nedeniyle razi. Benim bu bölgede çalistigim yillarda yedigim en lezzetli yemekleri burasi sunuyor, yari sube konumundaki ferah ortamli diger Bizim Lokanta'dan daha lezzetli buranin yemekleri. Burada da belli günlere özel yemekler yapiliyor, iskembe, balik çorbalari, kaz gibi. Bugüne kadar ne yediysem çok lezzetli buldugum mekanda... read more
https://www.zomato.com/izmir/bizim-lokanta-kemeralti
Rated
   Iste Ege mutfagi - Ögle yemeginin en ideal adreslerinden birisidir. Nohutlu iskembesinin tadi bir baska. Balik çorbasi çok meshur. Çagla bademden yemek yapiyorlar daha ne diyeyim, ugrayin kesfedin.
https://www.zomato.com/izmir/bizim-lokanta-kemeralti
Rated
   Tam bir esnaf lokantasi - Özellikle sali ve cuma günleri çikan balik çorbasini baska bir yerde içeceginizi hiç sanmiyorum.Yaz ve kisa uygun sebzelerden yapilan zeytinyagli tabagini da burada anlatacak kelime bulamiyorum.
Yediklerinize karsilik ödediginiz de oldukça makul düzeydedir
Go exploring!
Download the Zomato app and discover great restaurants around on-the-go!

Or let us text you a download link
Zomato Spoonback
Bizim Lokanta Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato
Add a blog post ›